Aktualności

Grupa RPO Rada Rodziców

Drodzy Rodzice,

za Państwa zgodą została powołana Rada Rodziców, której przewodniczącą została p. Agnieszka Laskowska. Odliczone pieniążki w kwocie 20 zł prosimy wpłacać do Pań na grupę do 10 każdego miesiąca.

Grupa RPO ubezpieczenie za lipiec i sierpień

Ubezpieczenie dzieci z grupy RPO za lipiec i sierpień wynosi 8 zł. Odliczone pieniążki należy wpłacać do Pań na grupę do 12 lipca 2018 r. (czwartek).

Ubezpieczenie dziecka na rok szkolny 2018/2019 wynosi 57,50 zł, płatne do 28 września 2018r. (do Pań na grupę, wpłacamy odliczone pieniążki).

Realizacja projektu „W świecie kolorów i kształtów” w ramach akcji”Studencki Projekt Społeczny”

We wtorek, 12 czerwca 2018 roku, w ramach „Studenckiego Projektu Społecznego 2018”, studenci Koła Naukowego Lean & Smart WZiEU US odwiedzili małych podopiecznych Żłobka nr 3 w Szczecinie. W ramach projektu „W świecie kolorów i kształtów”, który został zrealizowany dzięki Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga:

  • Zakupiono i zamontowano na ścianie kącik edukacyjno-sensoryczny dla dzieci o tematyce leśnej, dzięki któremu dziecko rozwija m.in.. dotyk, sprawność manualną, koordynację wzrokowo – ruchową, spostrzegawczość oraz motorykę dłoni,
  • Zorganizowano super zabawę dla najmłodszych w ramach, której:
    • czytano książki o tematyce leśnej,
    • za pomocą wyciętych różnych kształtów, przygotowanych przez najwspanialsze Panie nauczycielki ze Żłobka nr 3 „Uszatek”, dzieci wykleiły „gigantyczne” drzewo, a na zakończenie
    • zorganizowano różne tańce i zabawy z papierem kolorowym – w tym najlepszą zabawę na świecie czyli „jedzie pociąg „

Osoby, które w szczególny sposób pomogły w zorganizowaniu projektu „W świecie kolorów i kształtów” to:

  • Koło Naukowe Lean & Smart: Klaudia Baranowska, Nicola Borecka, Nicola Janiszyn, Paweł Jarmuł, Gracjan Kołodziej, Kacper Nowacki, Anna Pieloch, Patryk Ostaszewski, Justyna Myszak (opiekun koła, lider projektu),
  • Pracownicy Żłobka nr 3 „Uszatek” w Szczecinie, w szczególności panie opiekunki z grupy III

Zabawa była przednia, dlatego też zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji znajdującej się w galerii żłobka.
PS. Jeszcze raz dziękujemy Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga za możliwość zorganizowania (już po raz trzeci) tak fantastycznego projektu!

 

 

Zebranie z rodzicami

21 czerwca 2018r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali grupy III odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci nowoprzyjętych oraz rodzicami dzieci pozostającymi w żłobku na kolejny rok. Zapraszam.

Odpłatności w wakacje (lipiec, sierpień)

Rodzice dzieci , które nie będą uczęszczać do żłobka zastępczego w lipcu nie płacą za żłobek w lipcu.

Rodzice dzieci, które będą uczęszczać do żłobka zastępczego w lipcu płacą za żłobek w lipcu (od 01.07 do 10.07, na konto naszego żłobka).  Kartki z odpłatnościami dostaną Państwo 29 czerwca 2018r. (ale wpłacamy od 1 lipca).

Wszyscy rodzice płacą za żłobek w sierpniu :)  (na początku sierpnia dostaną Państwo karteczki z odpłatnością za sierpień (pomniejszoną o zwrot stawki żywieniowej za ewentualną nieobecność dziecka w czerwcu).

Rodzice dzieci odchodzących do przedszkola, które będą miały nieobecności w sierpniu dostaną zwrot stawki żywieniowej we wrześniu (na konto).

Rodzice dzieci odchodzących do przedszkola, którzy wiedzą, że ich dziecko przez cały sierpień nie będzie uczęszczać do żłobka proszeni są o poinformowanie o tym fakcie dyrektora placówki do 28 czerwca (w celu wypisu dziecka- wówczas nie będzie trzeba płacić za sierpień :) )

W lipcu i sierpniu nie ma rytmiki i j. angielskiego, więc za te zajęcia nie płacimy (płacimy tylko za Radę Rodziców).

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Podpisywanie umów- informacja dla rodziców dzieci pozostających na kolejny rok w żłobku

Rodziców dzieci pozostających na kolejny rok w żłobku (rocznik 2016, 2017) zapraszam w celu podpisania nowej umowy o świadczenie usług opiekuńczych.  Nowe umowy będą podpisywane codziennie od 11 do 29 czerwca 2018r. w godzinach pracy biura.

Druk umowy można pobrać ze strony naszego żłobka (zakładka: dla rodziców, rozwinięcie: druki). Druki dostępne są również u mnie i na grupach.  Do druków dołączamy zaświadczenia z zakładów pracy o zatrudnieniu.

Dzień Mamy i Taty, zakończenie roku żłobkowego

Serdecznie zapraszamy Rodziców na występy dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty połączone z oficjalnym zakończeniem roku żłobkowego, które odbędą się:

– grupa I- 04 czerwca o godz. 14:30

– grupa II- 21 czerwca o godz. 14:00

– grupa III- 20 czerwca o godz. 14:00