Aktualności

Warsztaty dla rodziców z psychologiem

Mamy przyjemność zaprosić rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do Żłobka nr 3 „Uszatek” na warsztaty psychoedukacyjne: „Co robić, gdy maluch się złości? – o wspomaganiu rozwoju emocjonalnego dzieci w okresie wczesnego dzieciństwa”. Spotkanie rozpocznie się 17.10.2018r. o godz. 15:45 na grupie RPO (I piętro, wejście od tyłu). Szczegółowych informacji udziela psycholog- A. Bączkowska pod nr telefonu: 513-220-009. Wstęp bezpłatny.  Zapraszamy!

Bal wesołego duszka

30 października (wtorek) od ok. godz. 9:30 odbędzie się w żłobeczku „Bal wesołego duszka”. Prosimy o przebranie tego dnia dzieci w stroje tematyczne (nie straszne, nie maski), np. dynie, wróżki, skrzaty, wesołe duszki. Mile widziane przyniesienie wydrążonej wraz z dzieckiem dyni ze świeczką- podgrzewaczem (w dniach 29– 30 października), która będzie ozdobą naszej sali i balu.

Jesienny konkurs :)

Zachęcamy Rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w żłobkowym konkursie pt. „Jesienny stroik”. Konkurs jest okazją do wspólnego i aktywnego spędzenia czasu z dzieckiem (np. wspólne szukanie kasztanów, podawanie i wybieranie elementów stroika).Dziecko będzie czerpać radość z wykonanego przez siebie „dzieła”, które codziennie będzie mogło podziwiać w swoim żłobeczku (prace zostaną wyeksponowane).

Forma pracy dowolna (praca nie musi być piękna, ważne aby była zrobiona wspólnie z dzieckiem), np. koszyczek z darami jesieni, jesienne drzewko, zwierzątka.

Prace oddajemy do 18 października (czwartek) na grupę, do której uczęszcza dziecko.

Rozstrzygnięcie konkursu  : 19 października 2018r.

Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzyma dyplom :)

Finał akcji „Krokusowa rewolucja”

11 października 2018r. (czwartek) od ok. godz. 9:30 wspólnie z dziećmi będziemy sadzić krokusy w ogrodzie naszego żłobeczka w ramach akcji „Krokusowa rewolucja”.  Chętnych Rodziców zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

 

 

 

Krokusowa Rewolucja

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w akcji „Krokusowa Rewolucja”. W tym celu prosimy, aby każde dziecko przyniosło do 6 października 2018r. (na swoją grupę) cebulki krokusów, które wspólnie z dziećmi zasadzimy w naszym ogrodzie. Bardzo mile widziane jest również przyniesienie wrzosów, które będą ozdobą naszego żłobeczka.

Dziękuję!!!

Drodzy Rodzice,

bardzo dziękuję za zainteresowanie i bardzo szybko okazaną pomoc w postaci transportu i podarowania nam europalet. Szczególnie dziękuję Tacie Mateuszka z gr. III oraz Mamie Michałka z gr. II.  Jest mi niezmiernie miło, że zawsze mogę na Państwa liczyć.

Drodzy Rodzice, potrzebna pomoc :)

Potrzebujemy około 30 europalet, które będą pełniły funkcję podłogi w garażu do przechowywania zabawek ogrodowych dla dzieci. Jeśli mogą Państwo pomóc (może ktoś ma niepotrzebne) będziemy bardzo wdzięczni.  Z góry dziękujemy :)