Aktualności

Bal z Mikołajem

4 grudnia 2018r.(wtorek) od ok. godz. 9:30 odbędzie się w naszym żłobeczku bal z Mikołajem z udziałem wodzireja i fotografa. Prosimy ładnie ubrać dzieci (dzieci nie muszą się przebierać- bal przebierańców – karnawałowy odbędzie się w późniejszym terminie).

Dzień Misia

22 listopada (czwartek) odbędzie się w naszym żłobeczku Światowy Dzień Misia. Prosimy, aby tego dnia każde dziecko przyniosło pluszowego misia (podpisany).

W programie m.in: Miś witający dzieci, misiowe konkursy, gry i zabawy, misiowy bal.

Akcja „Miś Ratownik”

Drodzy Rodzice,
informuję, że nasz żłobek przyłączył się do akcji policji pt. „Miś Ratownik”. Akcja ma na celu zgromadzenie jak największej liczby pluszowych maskotek. Będą one przekazywane dzieciom uczestniczącym w wypadkach i zdarzeniach, w których niezbędna jest interwencja policji oraz pozostałych służb ratowniczych. Maskotki będą rodzajem pomocy psychologicznej w trudnych chwilach dziecka. Akcja kończy się 25.11.2018r- w Światowy Dzień Misia.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji. Maskotki wkładamy do oznakowanego pojemnika (znajduje się w każdej szatni dzieci) lub zanosimy na grupę.

100 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Drodzy Rodzice,

W związku z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę prosimy, aby 9 listopada (piątek) dzieci przyszły do żłobka ubrane w kolorze białym i czerwonym. Tego dnia w złobku będą prowadzone tematyczne zajęcia i zabawy.

Rozstrzygnięcie konkursu „Jesienny stroik”

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

Zainteresowanie konkursem „Jesienny stroik” przerosło nasze oczekiwania, z czego ogromnie się cieszymy. Wszystkie prace są piękne i bardzo trudno było rozstrzygnąć konkurs (dyskusje trwały długo i burzliwie :)), dlatego nie wyłoniliśmy zwycięzców tylko wyróżnienia, bo uważamy, że zwycięzcami są wszystkie dzieci!

Drogie dzieci – wygrałyście wszystkie, bo wraz z Rodzicami włożyłyście cząstkę siebie do naszej placówki. Stworzyłyście niesamowite kompozycje, które jesienią będą zdobiły nasz żłobeczek :)

Poniżej zamieszczamy listę wyróżnionych prac. Liczba wyróżnień na grupach zależała od ilości przyniesionych prac. Największą uwagę zwróciliśmy na nakład pracy włożony w wykonanie stroika (dziecko+ rodzic), pomysł  i efekt ogólny.

Grupa I

Wyróżnienie:

– Wojtuś Dź.

Grupa II

Wyróżnienie:

– Ola S.

– Kacperek K.

– Zuzia B.

Grupa III

Wyróżnienie:

– Ala P.

– Piotruś F.

– Wojtuś Ł

Grupa IV RPO

Wyróżnienie:

– Wiktorek O.

Gratulujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom :)

Warsztaty dla rodziców z psychologiem

Mamy przyjemność zaprosić rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do Żłobka nr 3 „Uszatek” na warsztaty psychoedukacyjne: „Co robić, gdy maluch się złości? – o wspomaganiu rozwoju emocjonalnego dzieci w okresie wczesnego dzieciństwa”. Spotkanie rozpocznie się 17.10.2018r. o godz. 15:45 na grupie RPO (I piętro, wejście od tyłu). Szczegółowych informacji udziela psycholog- A. Bączkowska pod nr telefonu: 513-220-009. Wstęp bezpłatny.  Zapraszamy!

Bal wesołego duszka

30 października (wtorek) od ok. godz. 9:30 odbędzie się w żłobeczku „Bal wesołego duszka”. Prosimy o przebranie tego dnia dzieci w stroje tematyczne (nie straszne, nie maski), np. dynie, wróżki, skrzaty, wesołe duszki. Mile widziane przyniesienie wydrążonej wraz z dzieckiem dyni ze świeczką- podgrzewaczem (w dniach 29– 30 października), która będzie ozdobą naszej sali i balu.