Remont szatni

Uwaga Rodzice!

W piątek 15.12.2017r. od ok. godz. 17:30 rozpocznie się remont szatni gr. II i III i potrwa prawdopodobnie do niedzieli wieczór (w zależności od czasu schnięcia farby. Farby są nietoksyczne, z certyfikatem).

W związku z powyższym bardzo proszę Rodziców dzieci z grupy III i dzieci gr. II przebywających na gr. III, aby w
piątek 15.12 odbierając dziecko zabrali wszystkie ubrania z szafek dzieci.

W piątek 15.12.2017r. od godz. 17:00 dzieci z parteru (gr. II i III) przejdą (wraz z ubrankami ) na grupę I, w związku z czym od godz. 17:00 proszę odbierać z grupy II i III na grupie I (drugie wejście).

Ubranka w podpisanym worku przynosimy w poniedziałek. W przypadku nieobecności dziecka- jego ubranka z szafki zostaną spakowane do podpisanej torby i przekazane Rodzicom w momencie przyjścia dziecka do żłobka.

W związku z trudnością oceny, czy w poniedziałek szatnia będzie oddana do użytku, przewiduję 2 warianty działania:
– jeśli prace zakończą się zgodnie z planem (niedziela wieczór lub noc) szatnia od poniedziałku 18.12.2017r. będzie czynna. Przed otwarciem żłobka w poniedziałek zostanie posprzątana.
– jeśli szatnia będzie nieczynna, proszę Rodziców, aby w poniedziałek 18 grudnia wprowadzali dzieci na grupę 3 drzwiami od tarasu (wejście przez zielony płotek, po lewej stronie). Proszę pukać w drzwi tarasowe :)

W przypadku, gdy szatnia w poniedziałek będzie nieczynna, na drzwiach wejściowych będzie duży napis „Szatnia nieczynna. Wejście od tarasu gr.3”. Napis będzie również na płotku i drzwiach tarasowych.

Za utrudnienia jeszcze raz bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Na życzenie Rodzica istnieje możliwość umieszczenia dziecka na czas remontu  w innym wybranym żłobku.

Leave a comment