Podsumowanie akcji Paczka Małych Wielkich Serc

W wyniku akcji społecznej pt. Paczka Małych Wielkich Serc, którego pomysłodawcą był nasz żłobek udało się zebrać łącznie 1522 szt. darów dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie za łączną kwotę 24.689,34 zł. Z darów tych powstaną paczki świąteczne, które niewątpliwie sprawią radość ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom.

Nasz żłobeczek uzbierał 261 sztuk darów rzeczowych za łączną kwotę ok. 4054,50.

Wielkie brawa należą się Wam- Rodzicom. Okazaliście Państwo wielkie serce i gest. Zrobiliście coś dobrego dla innych. Sprawiliście, że w Święta Bożego Narodzenia zagości uśmiech na twarzach nieuleczalnie chorych dzieli. Jesteście wzorem do naśladowania dla swoich pociech :) Pokazaliście, że w Was jest siła . Dziękuję!!!!!!!!

Dziękuję również pracownikom żłobka, którzy bardzo mnie wspierali w działaniach i aktywnie włączyli się do akcji.(np. przynosili dary, organizowali transport, angażowali w akcję znajomych i rodziny, pomagali w przeliczaniu darów). Jestem z Was bardzo dumna.!!!!

Wielkie podziękowania należą się także Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie , który bardzo wspomógł naszą akcję i zebrał prawie połowę z otrzymanych darów. Bardzo dziękujemy pracownikom ZUS za wielkie wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy również niepublicznemu przedszkolu „Tęczowa Kraina”, Bankowi Pekao S.A. przy ul. Bogurodzicy 5 oraz Radiu Eska za promowanie naszej akcji . Jesteście Wielcy!

Paczek zebraliśmy tak dużo, że nie zmieściły się w pomieszczeniu przeznaczonym do ich składowania. Musieliśmy je układać piętrowo oraz w przedsionku. Wczoraj, 6 grudnia, w mikołajkowych czapkach zawieźliśmy je do hospicjum.

W związku z tym, że jest to nasza pierwsza akcja, miałam obawy czy się ona uda, ale jak się okazało- niepotrzebne. Teraz mogę z dumą powiedzieć, że udało się- mam nadzieję, że zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprawią radość podopiecznym hospicjum i ich Rodzinom. Mam poczucie, że wspólnie zrobiliśmy coś dobrego dla innych. Bez Was by się nie udało!!! :)

Zdjęcia z akcji już wkrótce w galerii.

Leave a comment