Wymiana elektryki na grupie 2

Uwaga Rodzice!

Od piątku 08.12.2017r. rozpocznie się kolejny etap wymiany elektryki w naszym żłobku, w wyniku czego z użytkowania na okres ok. 2-3 tygodni wyłączone będą pomieszczenia grupy II .

W związku z powyższym:

od 08.12.2017r. (piątek) dzieci z grupy III wracają do swoich wyremontowanych sal

– od 08.11.17r. (piątek) dzieci z grupy II wraz z opiekunami będą przebywać na grupie I i III

(lista dzieci z podziałem na grupy dostępna jest u dyrektora placówki, na wszystkich grupach, na drzwiach wejściowych)

– szatnia gr. II i III na razie będzie funkcjonować bez zmian. W terminie podanym przez elektryków odbędzie się remont szatni (o czym zostaną Państwo poinformowani jak już będzie coś więcej wiadomo- zależy od postępu prac na gr. II). Dołożymy wszelkich starań, aby remont szatni był dla Państwa i Dzieci jak najmniej uciążliwy. Będziemy się starać, aby został wykonany w weekend.

w czwartek 7.12.2017r. od godz. 14:00 będzie reorganizacja szafek szatniowych, tzn. aby nie nosić z powrotem szafek dzieci z gr. III (które przejdą do siebie), z szafek tych będą korzystać dzieci z gr. II, które przejdą na gr. I, a dzieci z gr. III będą miały szafki dzieci z gr. II (które przeszły na gr. I). Proszę się nie martwić, każda szafka zostanie podpisana (imię i nazwisko dziecka, grupa).

Tego dnia (7.12.2017r.) Rodzice odbierający dzieci proszeni są z przyczyn organizacyjnych, aby najpierw udać się do swojej przeniesionej szafki (w celu zabrania ubranek dziecka- kurteczka, buciki- aby nie trzeba było przechodzić z nieubranym dzieckiem do innej części budynku).

Na prośbę Rodzica istnieje możliwość przeniesienia dziecka na czas remontu do innego żłobka publicznego w Szczecinie.

Za utrudnienia jeszcze raz bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Leave a comment